arkaplan

Antrenörler

boksNevşehir Belediyesi Spor Klübü Boks Takımı

Antrenör : Mehmet DALBUDAK

 

 

19.05.1983 yılında Kırıkkalede doğdu. İlköğretim ve lise öğrenimini Kırıkkale’de tamamladı. Sporculuk yaşamında Türkiye 1.likleri 2.likleri ve 3.lükleri kazandı. Macaristan’ın Budapeşte kentinde yapılan Genç Erkekler Dünya Boks Şampiyonasında ve Kuzey İrlanda’nın başkenti Belfast şehrinde yapılan Büyük Erkekler Boks Şampiyonasında ülkemizi temsil etti.2001 yılında Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünde öğrencilik hayatı devam etti ve spor hayatına veda etti. 2005 yılında üniversiteden mezun oldu.2006 yılında Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübünde boks antrenörü olarak göreve başladı ve halen devam etmektedir.             

———————————————————————————————————————————————————————————-

basketNevşehir Belediyesi Spor Klübü Basketbol Takımı

Antrenör : Duygu KANNICI

 

 

Muğla Yenice İ.Ö.Okulunda küçük kız basketbol takımı üzerine staj yaptım.Bodrum ve Milas Fenerbahçe basketbol okullarında Antrenörlük yaptım.(2009) Muğla Gökova da T.B.F.Basketbol Yönetim Kurulu Üyesi Cem Çağal eşliğinde Basketbol Geliştirme Kampına katıldım. Bursa Yeşim spor kulubübünün basketbol takımında stajyer olarak belge almaya hak kazandım.(2009 temmuz)Jimnastik Federasyonu tarafından düzenlenen Step-Aerobik 1. Kademe Antrenörlük kursu.

———————————————————————————————————————————————————————————-

bisikletNevşehir Belediyesi Spor Klübü Bisiklet Takımı

Antrenör : Sedat Yılmaz

 

 

2004 senesinde Nevşehir ilinde Bisiklet il temsilcisi olarak göreve başladı. O tarihte İlimizde hiçbir faaliyet yokken  tertiplemiş olduğu birçok başarılı organizasyonlar sayesinde bisiklet sporunda Nevşehir ilini Türkiye nin Marka Şehirlerinden biri haline gelmesini sağladı.2005 yılında Nevşehir ilinde ilk bisiklet takımını kurdu.2007 yılında ilimizde düzenlenen 128 ülke,  trt ve eurosport da canlı yayınlanan Avrupa bisiklet şampiyonasını bizzat organizasyonunda görev yaptı. 2009 yılında Yıldızlar Bisiklet Milli takımı ve 2010 yılında Gençler Bisiklet Milli Takımında antrenörlük görevi yaptı. İlimizde faaliyet gösteren Gençlik ve spor Bisiklet Takımı,Nevşehir Belediyesi Bisiklet Takımı, 23 Nisan İ.Ö Bisiklet Takımı, Nevşehir Üniversitesi Bisiklet takımı ve Emniyet Spor Bisiklet Takımlarının kurucusudur.. Atatürk ÜniversitesiFen-Edebiyat Fak. Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirdi.Fransızca ve İngilizce  bilmektedir.Halen 23 Nisan Okulunda Öğretmen olarak görev yapmaktadır..

Yukarı